Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi. Budujeme dlouhodobé vztahy a jsme tu pro Vás nejen pro založení produktu, ale pravidelně sledujeme Vaše portfólio a jsme s Vámi stále v kontaktu.

Investice

Vytvoříme Vám investiční portfolio na míru. Nabízíme nejen zprostředkování předem definovaných fondů, ale i komplexní investiční poradenství.

Životní pojištění

Zabezpečíme Vás pro případ nečekaných životních událostí a zajistíme, aby tím nebyla ohrožena Vaše životní úroveň a Vaše cíle.

Spoření

Doporučíme Vám vhodné řešení pro bezpečné ukládání Vašich úspor se zajímavým zhodnocením a potřebnou likviditou.

Zajištění majetku

Zvolíme pro Vás vhodné majetkové pojištění, které bude odpovídat Vašim potřebám a krýt Vaše rizika. Zajistíme Vám nejlevnější povinné ručení na trhu.

Firemní poradenství

Poradíme Vám, jak správně nastavit pojištění podnikatelských rizik, zabezpečit svůj současný majetek a pomůžeme s úvěrováním nového.

Hypotéky a úvěry

Vybereme pro Vás nejvýhodnější hypotéku podle celkových nákladů a Vašich přání. Refinancujeme Vaše spotřebitelské půjčky.

Proč si vybrat PAFIN ?

Nabízíme odborné finanční poradenství pro občanskou i firemní klientelu. Zároveň jsme stabilním zázemí pro samostatné finanční poradce i realitní kanceláře.

Výjimečná podpora
Osvědčené know-how
Sledujeme trh
Jsme nezávislí
Individuální přístup
Profesionální poradci
Konzultace zdarma
Komplexní finanční služby

Konzultace zdarma


Copyright© 2017. Společnost finančních poradců PAFIN. Všechna práva vyhrazena.